KOMMENTAR: Startavgift och prispengar, var finns info om de?  [skriv] [läs]
 

Resultat för LÖRDAG 14 MAJ, KL 13.00

<< Tillbaka    Skriv ut sidan


             
NAMN
KLUBB
1
2
3
4
5
6
7
8
RESULTAT
TURBO
 
1.  R  Karlsson, Claes IK Sleipner 202 259 225 222 257 215 222 235 1837    
2.  R  Aronsson, Håkan IK Sleipner 224 230 235 217 206 210 260 194 1776  
3.  R  Erlandsson, Alexander BK Örnen 202 193 192 231 219 252 237 227 1753   (R)
4.  R  Wiman Strandberg, Nicklas IK Sleipner 224 184 271 204 176 235 241 209 1744  
5.  L  Eriksson, Fredrik IK Sleipner 231 220 202 207 241 198 208 225 1732    
6.  R  Åberg, Christian IK Sleipner 229 210 181 240 234 178 256 163 1691  
7.  R  Falkhäll, Pontus BK Örnen 202 237 174 194 197 212 247 224 1687 (R)
8.  R  Eriksson, Rickard IK Sleipner 222 193 214 195 216 211 241 174 1666    
9.  R  Jonsson, Patrik IK Sleipner 200 252 185 236 198 196 197 184 1648    
10.  R  Ringqvist, Johan IK Sleipner 246 156 211 182 199 201 225 225 1645  
11.  L  Karlsson, Olle IK Sleipner 192 225 195 203 196 207 192 214 1624    
12.  R  Johansson, David BK Örnen 143 206 213 235 202 227 199 198 1623   (R)
13.  R  Lenefjäll, Markus BK Örnen 201 238 202 219 135 211 204 197 1607    
14.  R  Stylander, Lars IK Sleipner 182 225 223 194 203 193 196 171 1587    
15.  R  Kalhed, Anders IK Sleipner 211 217 161 206 194 200 214 181 1584    
16.  R  Andersson, Ann-Mari IK Sleipner 251 210 163 171 173 186 175 195 1524    
17.  R  Ljungqvist, Håkan IK Sleipner 200 147 170 173 207 217 183 192 1489    
18.  R  Degerlund, Lena IK Sleipner 189 171 137 212 196 185 176 211 1477    
19.  R  Andersson, Fredrik IK Sleipner 190 157 171 175 189 170 191 232 1475    
20.  R  Axelsson, Kjell IK Sleipner 185 158 183 183 167 195 198 163 1432    
21.  R  Aronsson, Kristoffer IK Sleipner 155 162 194 203 151 154 216 195 1430    
22.  R  Svensson, Marita IK Sleipner 187 177 177 207 162 187 169 144 1410    

(R)  =  Re-Entry
 R   =  Högerhänt
 L   =  Vänsterhänt

 
Bookmark and Share

 
 

 
 
Page render time: 47 ms