KOMMENTAR: Startavgift och prispengar, var finns info om de?  [skriv] [läs]
 

Resultat för KVART & SEMIFINAL, 32 SPELARE 6 + 6 SERIER EU

<< Tillbaka    Skriv ut sidan


         
NAMN
KLUBB
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
RESULTAT
1.  R  Nyman Brinkeback, Åse BC Fyrklöver 229 200 241 233 197 174 202 287 233 273 272 247 2788
2.  R  Svensson, William BK Domino 226 211 279 234 213 224 207 191 255 223 254 234 2751
3.  R  Erlandsson, Alexander BK Örnen 210 240 277 212 225 239 233 217 193 266 208 214 2734
4.  R  Landqvist, Rebecca BK Kaskad 195 236 206 229 209 184 240 253 212 245 265 235 2709
5.  R  Nyman, Robert BK Örnen 286 197 203 241 223 206 240 207 206 236 197 265 2707
6.  R  Wogel, Jimmy Stureby BK 190 264 258 215 214 202 289 211 251 204 236 171 2705
7.  R  Eklund, Dennis Stureby BK 277 236 227 270 211 247 181 224 200 186 244 195 2698
8.  R  Hultman, Linus BK Örnen 210 231 241 222 248 204 201 225 231 256 171 208 2648
9.  R  Nilsson, Patrik Stureby BK 187 214 217 234 187 267 226 168 208 180 219 290 2597
10.  R  Persson, Thomas IFK Norrköping 237 208 184 225 229 226 232 213 250 183 202 208 2597
11.  R  Falkhäll, Pontus BK Örnen 201 207 206 214 258 183 227 195 239 226 182 248 2586
12.  R  Holmberg, Giggie BK Örnen 215 168 234 205 227 211 206 226 221 234 190 221 2558
13.  R  Aronsson, Håkan IK Sleipner 232 177 208 226 205 240 196 240 183 261 194 196 2558
14.  R  Holmberg, Thomas BK Örnen 170 263 230 193 226 192 180 241 230 198 212 204 2539
15.  R  Nyberg, David SK Nova 228 203 233 241 236 203 192 199 164 271 181 184 2535
16.  R  Åberg, Christian IK Sleipner 252 241 211 170 198 210 169 218 202 198 221 192 2482
17.  R  Johansson, David BK Örnen 256 207 171 199 226 199             1258
18.  R  Bernhard, Marcus BK Kaskad 172 173 240 280 174 218             1257
19.  R  Börlin, Kent BK Örnen 223 208 197 203 245 174             1250
20.  R  Earlingh, Tomas BK Örnen 225 168 209 206 241 197             1246
21.  R  Sallborg, Simon SK Nova 223 173 210 225 223 176             1230
22.  L  Samuelsson, Rasmus BK Örnen 229 190 223 207 164 199             1212
23.  R  Knutas, Greger SK Nova 221 226 143 218 152 248             1208
24.  R  Rundberg, Ricky SK Nova 194 174 167 208 227 226             1196
25.  R  Karlsson, Claes IK Sleipner 206 217 183 191 190 184             1171
26.  R  Lindberg, Lucas SK Nova 217 203 214 210 173 154             1171
27.  R  Wase, Albin BwK Ankaret 189 182 181 189 208 207             1156
28.  R  Nithagen, Jesper BK Lejonen 191 181 194 169 180 195             1110
29.  R  Cederlund, Felix SK Nova                         0
30.  R  Aspögård, Kenneth Hammarby IF BF                         0
31.  L  Jansson, Ulf Alltransports BK                         0
32.  R  Ström, Christer Alltransports BK                         0

 R   =  Högerhänt
 L   =  Vänsterhänt

 
Bookmark and Share

 
 

 
 
Page render time: 66 ms