KOMMENTAR:   [skriv] [läs]
 

SPELARE
Nedan finns alla registrerade spelare för denna turnering.


Det är 120 spelare registrerade till denna tävling.

Fri avbokning
Spelare kan avboka starter gratis innan 2016-02-29 12:00:00. Server tid används för att bestämma om avbokning är gjord före eller efter denna tid. Denna sida renderades 05:20:18.

TID KVAR FÖR FRI AVBOKNING:

00:00:00:00


Sortera spelare efter: FÖRNAMN  EFTERNAMN

Namn/Klubb
Land
Start
 
 R  Alven, Örjan
Alltransports BK
SWE Lördag 12 mars
 
 R  Andersson, Ann-Mari
IK Sleipner
SWE Lördag 14 maj, KL 13.00
 
 R  Andersson, Curt
Pocket Club
SWE Lördag 9 april, kl 11.00
 
 R  Andersson, Fredrik
IK Sleipner
SWE Lördag 14 maj, KL 13.00
 
 R  Andersson, Mathias
BwK Ankaret
SWE Lördag 12 mars
 
 R  Aronsson, Håkan
IK Sleipner
SWE Lördag 14 maj, KL 13.00
Kvart & Semifinal, 32 spelare 6 + 6 serier EU
 
 
 R  Aronsson, Kristoffer
IK Sleipner
SWE Lördag 14 maj, KL 13.00
 
 R  Aspögård, Kenneth
SK Nova
SWE Lördag 9 april, kl 14.00
Kvart & Semifinal, 32 spelare 6 + 6 serier EU
 
 
 R  Axelsson, Kjell
IK Sleipner
SWE Lördag 14 maj, KL 13.00
 
 R  Bernhard, Marcus
BK Kaskad
SWE Lördag 12 mars
Kvart & Semifinal, 32 spelare 6 + 6 serier EU
 
 
 L  Bjerselius, Åke
BK Örnen
SWE Lördag 28 maj, kl 10.00
 
 R  Björklund, Conny
Pocket Club
SWE Lördag 9 april, kl 11.00
 
 R  Brinkeback, Lena
BC Fyrklöver
SWE Lördag 9 april, kl 14.00
 
 R  Brinkeback, Åse
BC Fyrklöver
SWE Lördag 9 april, kl 14.00
Kvart & Semifinal, 32 spelare 6 + 6 serier EU
Finalmatch
 
 
 
 R  Brusewitz, Göran
SK Nova
SWE Lördag 9 april, kl 14.00
 
 R  Börlin, Kent
BK Örnen
SWE Lördag 21 maj, kl 10.00
Lördag 28 maj, kl 10.00
Kvart & Semifinal, 32 spelare 6 + 6 serier EU
 
 (R)
 
 R  Carlsson, Mikael
Alltransports BK
SWE Lördag 12 mars
 
 R  Carlsson, Sonny
Alltransports BK
SWE Lördag 12 mars
 
 R  Cederlund, Felix
SK Nova
SWE Lördag 9 april, kl 14.00
Kvart & Semifinal, 32 spelare 6 + 6 serier EU
 
 
 R  Degerlund, Lena
IK Sleipner
SWE Lördag 14 maj, KL 13.00
 
 R  Didon, Stefan
BK Lejonen
SWE Lördag 21 maj, kl 10.00
 
 R  Earlingh, Tomas
BK Örnen
SWE Lördag 9 april, kl 11.00
Lördag 28 maj, kl 10.00
Kvart & Semifinal, 32 spelare 6 + 6 serier EU
 
 (R)
 
 R  Eklund, Dennis
Stureby BK
SWE Lördag 28 maj, kl 10.00
Kvart & Semifinal, 32 spelare 6 + 6 serier EU
 
 
 R  Eliasson, Staffan
SK Nova
SWE Lördag 9 april, kl 14.00
 
 R  Elofsson, Mats
Alltransports BK
SWE Lördag 12 mars
 
 L  Engsborn, Josefine
BK Örnen
SWE Lördag 28 maj, kl 10.00
 
 L  Eriksson, Fredrik
IK Sleipner
SWE Lördag 14 maj, KL 13.00
Lördag 28 maj, kl 13.00
 
 (R)
 R  Eriksson, Mikael
BK Lejonen
SWE Lördag 21 maj, kl 10.00
 
 R  Eriksson, Rickard
IK Sleipner
SWE Lördag 14 maj, KL 13.00
 
 R  Erlandsson, Alexander
BK Örnen
SWE Lördag 12 mars
Lördag 14 maj, KL 13.00
Lördag 21 maj, kl 10.00
Kvart & Semifinal, 32 spelare 6 + 6 serier EU
Stegfinal match 2
stegfinal match 3
Finalmatch
 
 (R)
 (R)
 
 
 
 
 R  Eskelund, Stefan
Pocket Club
SWE Lördag 9 april, kl 11.00
 
 R  Fahlström, Bengt
Domsjö IF
SWE Lörd 23 april, kl 11.00
 
 R  Falkhäll, Pontus
BK Örnen
SWE Lördag 9 april, kl 11.00
Lördag 14 maj, KL 13.00
Lördag 21 maj, kl 10.00
Kvart & Semifinal, 32 spelare 6 + 6 serier EU
 
 (R)
 (R)
 
 R  Flodin, Britt-Marie
BK Örnen
SWE Lördag 28 maj, kl 10.00
 
 R  Flodin, Paul
BK Örnen
SWE Lördag 28 maj, kl 10.00
 
 R  Grahn, Daniel
BK Örnen
SWE Lördag 28 maj, kl 10.00
 
 R  Granholm, Kent
SK Nova
SWE Lördag 9 april, kl 14.00
 
 R  Hammerman, Tage
Pocket Club
SWE Lördag 9 april, kl 11.00
 
 R  Hansson, Fredrik
Pocket Club
SWE Lördag 9 april, kl 11.00
 
 R  Hellberg, Inge
BK Örnen
SWE Lördag 28 maj, kl 10.00
 
 R  Hellman, Stigbjörn
SK Nova
SWE Lördag 9 april, kl 14.00
 
 R  Hillgren, Leif
BC Fyrklöver
SWE Lördag 9 april, kl 14.00
 
 R  Holmberg, Giggie
BK Örnen
SWE Lördag 12 mars
Kvart & Semifinal, 32 spelare 6 + 6 serier EU
 
 
 R  Holmberg, Thomas
BK Örnen
SWE Lördag 12 mars
Lördag 9 april, kl 11.00
Kvart & Semifinal, 32 spelare 6 + 6 serier EU
 
 (R)
 
 R  Hultman, Linus
BK Örnen
SWE Lördag 9 april, kl 11.00
Lördag 28 maj, kl 10.00
Kvart & Semifinal, 32 spelare 6 + 6 serier EU
 
 (R)
 
 R  Jansson, Sebastian
IFK Norrköping
SWE Lördag 12 mars
 
 L  Jansson, Ulf
Alltransports BK
SWE Lördag 12 mars
Kvart & Semifinal, 32 spelare 6 + 6 serier EU
 
 
 R  Johansson, Bengt
Alltransports BK
SWE Lördag 12 mars
 
 R  Johansson, Bo
Pocket Club
SWE Lördag 9 april, kl 11.00
 
 R  Johansson, David
BK Örnen
SWE Lördag 12 mars
Lördag 14 maj, KL 13.00
Lördag 21 maj, kl 10.00
Kvart & Semifinal, 32 spelare 6 + 6 serier EU
 
 (R)
 (R)
 
 R  Johansson, Martin
IFK Norrköping
SWE Lördag 12 mars
 
 R  Johnsson, Christer
Pocket Club
SWE Lördag 9 april, kl 11.00
 
 L  Jonasson, Kim
BK Amiki
SWE Lördag 28 maj, kl 10.00
 
 R  Jonsson, Patrik
IK Sleipner
SWE Lördag 14 maj, KL 13.00
 
 R  Kalhed, Anders
IK Sleipner
SWE Lördag 14 maj, KL 13.00
 
 R  Karlsson, Claes
IK Sleipner
SWE Lördag 14 maj, KL 13.00
Kvart & Semifinal, 32 spelare 6 + 6 serier EU
 
 
 L  Karlsson, Olle
IK Sleipner
SWE Lördag 14 maj, KL 13.00
 
 R  Knutas, Greger
SK Nova
SWE Lördag 9 april, kl 14.00
Kvart & Semifinal, 32 spelare 6 + 6 serier EU
 
 
 R  Kregert, Mathias
BK Örnen
SWE Lördag 28 maj, kl 10.00
 
 R  Landqvist, Mathias
BK Origo
SWE Lördag 28 maj, kl 10.00
 
 R  Landqvist, Rebecca
BK Kaskad
SWE Lördag 28 maj, kl 10.00
Lördag 28 maj, kl 13.00
Kvart & Semifinal, 32 spelare 6 + 6 serier EU
Stegfinal match 1
Stegfinal match 2
 
 (R)
 
 
 
 R  Landqvist, Thomas
BC Fyrklöver
SWE Lördag 9 april, kl 14.00
 
 R  Larsson, Jonas
BK Lejonen
SWE Lördag 21 maj, kl 10.00
 
 R  Larsson, Leif
BS 23/FP
SWE Lörd 23 april, kl 11.00
 
 R  Leiris, Peter
BC Fyrklöver
SWE Lördag 9 april, kl 14.00
 
 R  Lenefjäll, Markus
BK Örnen
SWE Lördag 14 maj, KL 13.00
Lördag 28 maj, kl 10.00
 
 
 R  Lilja, Robin
Pocket Club
SWE Lördag 9 april, kl 11.00
 
 R  Lindberg, Lucas
SK Nova
SWE Lördag 9 april, kl 14.00
Kvart & Semifinal, 32 spelare 6 + 6 serier EU
 
 
 R  Linde, Pär
Pocket Club
SWE Lördag 9 april, kl 11.00
 
 R  Lindell, Rickard
BS 23/FP
SWE Lörd 23 april, kl 11.00
 
 R  Lindén, Åke
BS 23/FP
SWE Lörd 23 april, kl 11.00
 
 R  Lindman, Jörgen
BS 23/FP
SWE Lörd 23 april, kl 11.00
 
 R  Lindqvist, Robert
BS 23/FP
SWE Lörd 23 april, kl 11.00
 
 R  Ljungqvist, Håkan
IK Sleipner
SWE Lördag 14 maj, KL 13.00
 
 R  Lundin, Michael
Pocket Club
SWE Lördag 9 april, kl 11.00
 
 R  Lundström, Roger
BS 23/FP
SWE Lörd 23 april, kl 11.00
 
 R  Magnusson, Christer
BS 23/FP
SWE Lörd 23 april, kl 11.00
 
 R  Mattisson, Jerry
SK Nova
SWE Lördag 9 april, kl 14.00
 
 R  Nilsson, Patrik
Stureby BK
SWE Lördag 28 maj, kl 10.00
Kvart & Semifinal, 32 spelare 6 + 6 serier EU
 
 
 R  Nithagen, Jesper
BK Lejonen
SWE Lördag 28 maj, kl 10.00
Lördag 28 maj, kl 13.00
Kvart & Semifinal, 32 spelare 6 + 6 serier EU
 
 (R)
 
 R  Norman, Torbjörn
Pocket Club
SWE Lördag 9 april, kl 11.00
 
 R  Nyberg, David
SK Nova
SWE Lördag 9 april, kl 14.00
Kvart & Semifinal, 32 spelare 6 + 6 serier EU
 
 
 R  Nyman, Fredrik
IFK Norrköping
SWE Lördag 12 mars
 
 R  Nyman, Robert
BK Örnen
SWE Lördag 28 maj, kl 10.00
Kvart & Semifinal, 32 spelare 6 + 6 serier EU
Stegfinal match 1
 
 
 
 R  Nävsjö, Nina
BK Örnen
SWE Lördag 28 maj, kl 10.00
 
 R  Ohlsson, Tobias
SK Nova
SWE Lördag 9 april, kl 14.00
 
 R  Olsson, Åke
BS 23/FP
SWE Lörd 23 april, kl 11.00
 
 R  Persson, Thomas
IFK Norrköping
SWE Lördag 12 mars
Kvart & Semifinal, 32 spelare 6 + 6 serier EU
 
 
 R  Petersson, Peter
Alltransports BK
SWE Lördag 9 april, kl 11.00
 
 R  Petersson, Stefan
BK Örnen
SWE Lördag 28 maj, kl 10.00
 
 R  Pettersson, Bo
Alltransports BK
SWE Lördag 12 mars
 
 R  Pettersson, Robin
BK Örnen
SWE Lördag 28 maj, kl 10.00
 
 R  Pettersson, Åke
BS 23/FP
SWE Lörd 23 april, kl 11.00
 
 R  Ringqvist, Johan
IK Sleipner
SWE Lördag 14 maj, KL 13.00
Lördag 28 maj, kl 13.00
 
 (R)
 R  Rundberg, Ricky
SK Nova
SWE Lördag 9 april, kl 14.00
Kvart & Semifinal, 32 spelare 6 + 6 serier EU
 
 
 R  Sallborg, Simon
SK Nova
SWE Lördag 9 april, kl 14.00
Kvart & Semifinal, 32 spelare 6 + 6 serier EU
 
 
 R  Salomon, Kent
IFK Norrköping
SWE Lördag 12 mars
 
 L  Samuelsson, Rasmus
BK Örnen
SWE Lördag 9 april, kl 11.00
Kvart & Semifinal, 32 spelare 6 + 6 serier EU
 
 
 L  Sjöberg, Hasse
SK Nova
SWE Lördag 9 april, kl 14.00
 
 R  Strandberg, Björn
BK Örnen
SWE Lördag 28 maj, kl 10.00
 
 R  Ström, Christer
Alltransports BK
SWE Lördag 12 mars
Kvart & Semifinal, 32 spelare 6 + 6 serier EU
 
 
 R  Stylander, Lars
IK Sleipner
SWE Lördag 14 maj, KL 13.00
 
 R  Sundh, Bernt
SK Nova
SWE Lördag 9 april, kl 14.00
 
 R  Svensson, Kent
BK Örnen
SWE Lördag 28 maj, kl 10.00
 
 R  Svensson, Marita
IK Sleipner
SWE Lördag 14 maj, KL 13.00
 
 R  Svensson, Roger
BK Domino
SWE Lörd 23 april, kl 11.00
 
 R  Svensson, William
BK Kaskad
SWE Lörd 23 april, kl 11.00
Lördag 21 maj, kl 10.00
Kvart & Semifinal, 32 spelare 6 + 6 serier EU
stegfinal match 3
 
 (R)
 
 
 R  Söderblad, Mikael
BS 23/FP
SWE Lörd 23 april, kl 11.00
 
 R  Söderblad, Rickard
BS 23/FP
SWE Lörd 23 april, kl 11.00
 
 R  Thelander, Mats
IFK Norrköping
SWE Lördag 12 mars
 
 L  Wallman, Johan
BC Fyrklöver
SWE Lördag 9 april, kl 14.00
 
 R  Wase, Albin
BwK Ankaret
SWE Lördag 12 mars
Kvart & Semifinal, 32 spelare 6 + 6 serier EU
 
 
 R  Wiman Strandberg, Nicklas
IK Sleipner
SWE Lördag 14 maj, KL 13.00
 
 R  Wogel, Jimmy
Stureby BK
SWE Lördag 28 maj, kl 10.00
Kvart & Semifinal, 32 spelare 6 + 6 serier EU
 
 
 R  Zetterberg, Per
SK Nova
SWE Lördag 9 april, kl 14.00
 
 R  Zetterlund, Claes
BC Fyrklöver
SWE Lördag 9 april, kl 14.00
 
 R  Zäll, Bengt
Pocket Club
SWE Lördag 9 april, kl 11.00
 
 R  Åberg, Christian
IK Sleipner
SWE Lördag 14 maj, KL 13.00
Kvart & Semifinal, 32 spelare 6 + 6 serier EU
 
 
 R  Österberg, Inge
IFK Norrköping
SWE Lördag 12 mars
 
 R  Östergren, Magnus
BC Fyrklöver
SWE Lördag 9 april, kl 14.00
 

Number of players: 161
Number of re-entries: 15
Total number of starts: 176

(R)  =  Re-Entry
 R   =  Högerhänt
 L   =  Vänsterhänt


   
Bookmark and Share



Page render time: 78 ms