KOMMENTAR: Startavgift och prispengar, var finns info om de?  [skriv] [läs]
 

TOTALA KVALRESULTAT

<< Tillbaka    Skriv ut

Export till Excel, använd separator:
 
NAMN
 
KLUBB
 
RESULTAT
 
1. Rundberg, Ricky   SK Nova   2013  R 
2. Cederlund, Felix   SK Nova   1960  R 
3. Sallborg, Simon   SK Nova   1928  R 
4. Nilsson, Patrik   Stureby BK   1921  R 
5. Hultman, Linus   BK Örnen   1918  R 
6. Börlin, Kent   BK Örnen   1909  R 
7. Lindberg, Lucas   SK Nova   1905  R 
8. Holmberg, Giggie   BK Örnen   1890  R 
9. Erlandsson, Alexander   BK Örnen   1882  R 
10. Johansson, David   BK Örnen   1882  R 
11. Wogel, Jimmy   Stureby BK   1880  R 
12. Nithagen, Jesper   BK Lejonen   1864  R 
13. Bernhard, Marcus   BK Kaskad   1859  R 
14. Jansson, Ulf   Alltransports BK   1859  L 
15. Holmberg, Thomas   BK Örnen   1849  R 
16. Karlsson, Claes   IK Sleipner   1837  R 
17. Svensson, William   BK Domino   1835  R 
18. Landqvist, Rebecca   BK Kaskad   1834  R 
19. Samuelsson, Rasmus   BK Örnen   1819  L 
20. Wase, Albin   BwK Ankaret   1817  R 
21. Eklund, Dennis   Stureby BK   1817  R 
22. Earlingh, Tomas   BK Örnen   1813  R 
23. Nyman Brinkeback, Åse   BC Fyrklöver   1811  R 
24. Aspögård, Kenneth   Hammarby IF BF   1801  R 
25. Knutas, Greger   SK Nova   1796  R 
26. Nyman, Robert   BK Örnen   1793  R 
27. Persson, Thomas   IFK Norrköping   1791  R 
28. Falkhäll, Pontus   BK Örnen   1779  R 
29. Aronsson, Håkan   IK Sleipner   1776  R 
30. Andersson, Mathias   BwK Ankaret   1774  R 
31. Grahn, Daniel   BK Örnen   1772  R 
32. Eskelund, Stefan   Pocket Club   1772  R 
33. Sjöberg, Hasse   SK Nova   1754  L 
34. Carlsson, Mikael   Alltransports BK   1751  R 
35. Ström, Christer   Alltransports BK   1747  R 
36. Wiman Strandberg, Nicklas   IK Sleipner   1744  R 
37. Hellberg, Inge   BK Örnen   1734  R 
38. Nyman, Fredrik   IFK Norrköping   1732  R 
39. Eriksson, Fredrik   IK Sleipner   1732  L 
40. Lenefjäll, Markus   BK Örnen   1723  R 
41. Larsson, Jonas   BK Lejonen   1707  R 
42. Johansson, Martin   IFK Norrköping   1706  R 
43. Salomon, Kent   IFK Norrköping   1703  R 
44. Hellman, Stigbjörn   SK Nova   1698  R 
45. Eliasson, Staffan   SK Nova   1698  R 
46. Alven, Örjan   Alltransports BK   1697  R 
47. Jansson, Sebastian   IFK Norrköping   1697  R 
48. Ohlsson, Tobias   SK Nova   1694  R 
49. Åberg, Christian   IK Sleipner   1691  R 
50. Lindell, Rickard   BS 23/FP   1689  R 
51. Brusewitz, Göran   SK Nova   1680  R 
52. Fahlström, Bengt   Domsjö IF   1679  R 
53. Mattisson, Jerry   SK Nova   1679  R 
54. Lindman, Jörgen   BS 23/FP   1677  R 
55. Svensson, Roger   BK Domino   1677  R 
56. Leiris, Peter   BC Fyrklöver   1671  R 
57. Wallman, Johan   BC Fyrklöver   1670  L 
58. Jonasson, Kim   BK Amiki   1669  L 
59. Eriksson, Rickard   IK Sleipner   1666  R 
60. Pettersson, Bo   Alltransports BK   1662  R 
61. Petersson, Peter   BK Kaskad   1659  R 
62. Larsson, Leif   BS 23/FP   1652  R 
63. Linde, Pär   Pocket Club   1652  R 
64. Nyberg, David   SK Nova   1648  R 
65. Olsson, Åke   BS 23/FP   1648  R 
66. Jonsson, Patrik   IK Sleipner   1648  R 
67. Lindén, Åke   BS 23/FP   1645  R 
68. Ringqvist, Johan   IK Sleipner   1645  R 
69. Elofsson, Mats   Alltransports BK   1639  R 
70. Carlsson, Sonny   Alltransports BK   1639  R 
71. Hillgren, Leif   BC Fyrklöver   1638  R 
72. Thelander, Mats   IFK Norrköping   1634  R 
73. Kregert, Mathias   BK Örnen   1634  R 
74. Zetterlund, Claes   BC Fyrklöver   1625  R 
75. Karlsson, Olle   IK Sleipner   1624  L 
76. Brinkeback, Lena   BC Fyrklöver   1623  R 
77. Norman, Torbjörn   Pocket Club   1623  R 
78. Johansson, Bengt   Alltransports BK   1616  R 
79. Landqvist, Thomas   BC Fyrklöver   1608  R 
80. Lundin, Michael   Pocket Club   1602  R 
81. Svensson, Kent   BK Örnen   1600  R 
82. Stylander, Lars   IK Sleipner   1587  R 
83. Sundh, Bernt   SK Nova   1586  R 
84. Kalhed, Anders   IK Sleipner   1584  R 
85. Östergren, Magnus   BC Fyrklöver   1583  R 
86. Strandberg, Björn   BK Örnen   1576  R 
87. Zäll, Bengt   Pocket Club   1570  R 
88. Zetterberg, Per   SK Nova   1569  R 
89. Pettersson, Åke   BS 23/FP   1559  R 
90. Magnusson, Christer   BS 23/FP   1557  R 
91. Pettersson, Robin   BK Örnen   1557  R 
92. Johnsson, Christer   Pocket Club   1554  R 
93. Engsborn, Josefine   BK Örnen   1546  L 
94. Petersson, Stefan   BK Örnen   1545  R 
95. Nävsjö, Nina   BK Örnen   1543  R 
96. Lilja, Robin   Pocket Club   1540  R 
97. Söderblad, Rickard   BS 23/FP   1537  R 
98. Andersson, Ann-Mari   IK Sleipner   1524  R 
99. Lundström, Roger   BS 23/FP   1518  R 
100. Didon, Stefan   BK Lejonen   1514  R 
101. Landqvist, Mathias   BK Origo   1510  R 
102. Österberg, Inge   IFK Norrköping   1493  R 
103. Björklund, Conny   Pocket Club   1490  R 
104. Ljungqvist, Håkan   IK Sleipner   1489  R 
105. Degerlund, Lena   IK Sleipner   1477  R 
106. Flodin, Paul   BK Örnen   1477  R 
107. Andersson, Fredrik   IK Sleipner   1475  R 
108. Lindqvist, Robert   BS 23/FP   1460  R 
109. Hammerman, Tage   Pocket Club   1438  R 
110. Granholm, Kent   SK Nova   1437  R 
111. Axelsson, Kjell   IK Sleipner   1432  R 
112. Aronsson, Kristoffer   IK Sleipner   1430  R 
113. Svensson, Marita   IK Sleipner   1410  R 
114. Eriksson, Mikael   BK Lejonen   1405  R 
115. Söderblad, Mikael   BS 23/FP   1397  R 
116. Andersson, Curt   Pocket Club   1313  R 
117. Flodin, Britt-Marie   BK Örnen   1287  R 
118. Hansson, Fredrik   Pocket Club   1120  R 
119. Johansson, Bo   Pocket Club   1105  R 
120. Bjerselius, Åke   BK Örnen   0  L 
121. 02, Spelare   BK Örnen   0  R 
122. 01, Reserverad   BK Örnen   0  R 
123. 03, Spelare   BK Örnen   0  R 
124. Croon, Mikael   BK Örnen   0  R 

 R   =  Högerhänt
 L   =  Vänsterhänt
 
Bookmark and Share



Page render time: 47 ms